DOBRY ŚWIAT
 
News & Updates

DOMKI DLA DZIECI

Ogród przydomowy jest idealnym miejscem na wypoczynek i relaks, lecz także na drewniane place zabaw, które zapewnią wiele radości dzieciom oraz spokój ich opiekunom. Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia i drewniane place zabaw cieszą się uznaniem klientów w całym kraju. Zarówno kompletne zestawy, jak i pojedyncze urządzenia naszej produkcji zobaczyć można na wielu podwórkach, w parkach, a także na boiskach szkolnych. Rozrywka na przydomowym, drewnianym placu zabaw przyniesie liczne radości – dzieci atrakcyjnie spędzą czas, a ty będziesz mógł w końcu trochę odpocząć i zrelaksować się na świeżym powietrzu.

Place zabaw i ogrody są doskonałym miejscem dla zabaw dla dzieci. Produkowane przez nas domki dla dzieci, wytworozone są ze stabilnego i trwałego drewna, które wytrzymają pod każdym ciężarem. Nasze domki wyróżniają się nie tylko stabilnością na tle konkurencji, ale i wyglądem.


DOMEK DLA DZIECI "KUBUŚ" - 2x1m+0,8m taras: 
Domek z drewna sosnowego i świerkowego, impregnacja preparatem Drewnochron®, dach dwuspadowy, kąt nachylenia dachu: 30 stopni, wysokość ścian bocznych zewnętrznych 2,05m, deska elewacyjna łączona na pióro wpust, grubość desek: 25 mm przed obróbką termiczną i mechaniczną (suszenie i czterostronne struganie), deski podłogowe 21mm. W cenie: 2x okno z okiennicą, drzwi na skobelek, podłoga, gont bitumiczny.

2 000,- zł + koszty transportu i montażu

 

DOMEK DLA DZIECI "JAŚ" - 2x1,7m+0,95m taras: 
Domek z drewna sosnowego i świerkowego, impregnacja preparatem Drewnochron®, dach dwuspadowy, kąt nachylenia dachu: 30 stopni, wysokość ścian bocznych zewnętrznych 2,30m, deska elewacyjna łączona na pióro wpust, grubość desek: 25 mm przed obróbką termiczną i mechaniczną (suszenie i czterostronne struganie), deski podłogowe 21mm. W cenie: 2x okno, 2x donica pod okno, drzwi na skobelek, podłoga, gont bitumiczny.

2 300,- zł + koszty transportu i montażu

 

DOMEK DLA DZIECI "BABA JAGA" - 1,5x2m+1m taras: 
Domek z drewna sosnowego i świerkowego, impregnacja preparatem Drewnochron®, dach dwuspadowy, kąt nachylenia dachu: 30 stopni, wysokość ścian bocznych zewnętrznych 2,05m, deska elewacyjna łączona na pióro wpust, grubość desek: 25 mm przed obróbką termiczną i mechaniczną (suszenie i czterostronne struganie), deski podłogowe 21mm. W cenie: 2x okno, drzwi na skobelek, podłoga, gont bitumiczny.

2 500,- zł + koszty transportu i montażu

 

DOMEK DLA DZIECI "MAŁGOSIA" - 2,04x1,74m+0,96m taras: 
Domek z drewna sosnowego i świerkowego, impregnacja preparatem Drewnochron®, dach dwuspadowy, kąt nachylenia dachu: 30 stopni, wysokość ścian bocznych zewnętrznych 2,05m, deska elewacyjna łączona na pióro wpust, grubość desek: 25 mm przed obróbką termiczną i mechaniczną (suszenie i czterostronne struganie), deski podłogowe 21mm. W cenie: 3x okno, 3x donica pod okno, drzwi na skobelek, łóżko z drabinką, podłoga, gont bitumiczny.

2 700,- zł + koszty transportu i montażu

 

Zobacz również:

PLACE ZABAW

 HUŚTAWKI, ZJEŻDŻALNIE